ynet יתקן

לפני חודשיים שאלתי את ynet לגבי תאימות האתר לפיירפוקס, ובמקביל פרסמתי כאן את דעתי על האתר. תשובה קיבלתי רק עכשיו (!!!), ולהלן תגובתם:

From: help ymap
To: Tomer Cohen
Date: Tue, 8 May 2007 10:42:19 +0300
Subject: ymap

שלום
תודה על פנייתך
firefox
יתוקן בקרוב
צוות שירות לקוחות
ymap

________________________________
From: Ymap Feedback
Sent: Sunday, March 04, 2007 7:27 PM
To: אבי שטרית
Subject: User's Ymap Feedback

שלום,

פרטי פניית גולש :

פניה בנושא : Ymap .
פרטי הפניה : האתר שלכם איננו נגיש בדפדפן פיירפוקס, וחבל שדבר לא נעשה בנושא לפני השקת האתר. האם יש תוכנית לטפל בנושא בימים הקרובים?

לאנשי ynet לקח רק חודשיים בשביל להגיב לשאלה, עם תשובה לא עניינית, לא מנוסחת כראוי (פיסקאות וסימני פיסוק, מישהו?). אולי אם היו קוראים לי חנן כהן זה היה לוקח פחות זמן. אציין כי שלחתי להם את השאלה במספר ערוצים נפרדים, ובאחרים (שהתייחסו גם לאתרים אחרים בטבעת האתרים של ynet) טרם קיבלתי כל תגובה.

אם לוקח חודשיים להגיב בדוא"ל על שאלה כה פעוטה, כמה זמן יקח להם לתקן את כל הבעיות באתריהם? חודשים? שנים?

11 תגובות בנושא “ynet יתקן”

 1. אם אני מבין נכון הם לא אמרו שהם יתקנו את האתר, אלא שפיירפוקס יתוקן. כנראה הם סומכים על כך ש"הקהילה" תכתוב איזה תוסף שמתקן את הבעיה…

 2. חזי, זה מה שקורה כיום עם טמקא. פתרון מעולה לגוף הכלכלי החזק ביותר בארץ. לגבי חנן כהן – צר לי, אבל כשאתה חנן כהן אתה מקבל יותר יחס כי אתה נחשב יותר ובעל עוצמה רבה יותר.
  כשפניתי לחברת דניה סיבוס לגבי רכב שלהם מאתר נתפסתם מעולם לא קיבלתי תגובה. גם לגבי משטרת ישראל.
  דרך פעולה אפשרית היא יצירת לחץ כמו הפעולה של room404 במקרה של פני ליין, וליצור באז אינטרנטי נגד האתר, או להפסיק להשתמש בו.

 3. מילא YMAP, לזה יש אלטרנטיבות.
  אבל כשאתרים ממשלתיים\צבאיים\מודיעין אוטובוסים-רכבות לא עובדים עם פפ…. זה כבר ממש מעצבן.

  תשובות דביליות וואינט נותנים, מה שרק מראה שאין להם מושג איך להשיג תאימות עם פפ.

  יום נצחון שמח!

 4. בני: באמת שלא איכפת להם אם אתה נכנס או לא, או אם תלחץ להם על הפרסומות או שתחסום אותם. במבט כולל, חרם גולשים על אתר לא יוכל להצליח כאשר רק למאות בודדות של משתמשים באמת איכפת והם ישתפו פעולה בחרם.

  חזי: אני מאד מקווה שאתה טועה, והם לא הולכים בדרכם של אנשי שוקן ומציגים את הפתרון הזמני כפתרון קבוע לבעיה. גולש ממוצע שמשתמש בפיירפוקס לא צריך להכיר את כל המעקפים והפתרונות הזמניים הקיימים, ובטח שלא להתקין עשרות הרחבות בשביל שהוא יוכל לגלוש בצורה נאותה, ובאחריות האתר לאפשר לאנשים לגלוש עם דפדפן תקני.

  הומר: באמצעות כתיבה על בעיות אתרים, אנחנו אולי לא נתפוס את התוצאה הראשונה, אבל כבר עכשיו ניתן ללמוד הרבה על אתרים לא תקניים באמצעות הקלדת "ynet פיירפוקס" בגוגל. אם למספיק אנשים יהיה איכפת, הדבר יגיע גם לאוזניים של אנשי ynet, ובתקווה שהם יפעלו להטבת תנאי הגלישה למשתמשי פיירפוקס ודפדפנים אחרים.

  נקודה: אתה צודק. למרות זאת, ההכרה בדפדפנים שאינם מבוססי אינטרנט אקספלורר גדלה עם הזמן, ואם לפני זמן לא רב דרישה להתאמת אתר לתקן הייתה מתקבלת בזילזול, היום הנושא עולה על הפרק, ומרבית האתרים הלא נגישים כבר מדברים על כך באופן גלוי ויש להם תוכניות להתאמת האתר.

 5. פפ שליטה, חבל מאוד שהרבה אתרים לא תומכים בו.

  צריך לעשות חרם קטן על האתר, פפ צריך לקבל את מה שהוא צריך לקבל! (:

 6. גם NRG לא מת על פיירפוקס.
  וגם כל הוידאו ב-2 האתרים לא בדיוק עושה חיים קלים לפיירפקוס.
  והדואר של וואלה שלא מוכן לשלוח…

  מה כ"כ קשה לכתוב משהו לפי תקן?

  דרך אגב, אולי תעזור לי לשכנע את 3 ספקי המיילים הגדולים:
  1. הוטמייל
  2. יאהו
  3. ג'ימייל

  להוסיף תמיכה ב- RTL בממשק האנגלי שלהם? שהעברית שלנו תראה כמו שצריך.
  אם כן, תן לי מייל או תגובה אצלי.

 7. אבי,

  כל הכבוד לכם שהתאמתם את האתר שלכם לפיירפוקס. קבלו ח"ח על זה, ועל העובדה שטרחתם לפרסם את זה בבלוגים שכתבו ביקורת על הנושא.

 8. עופר: למה טמקא? ככה טמקא!

  באיזו זכות אתה בכלל מתלונן על שימוש במילה "טמקא" כאשר אתה מרים אצר שמטרתו למשוך אליו את כל מחפשי "ynet" ברשת עם מקלדת בשפה הלא נכונה, ועל הדרך מנסה להשיג כמה קליקים על הפרסומות שלך?

השאר תגובה