אין גבול לחלטורה — מונית הכסף, ערוץ 2

תוכנית חדשה עלתה בערוץ 2 (שידורי קשת) בשם מונית הכסף. מדובר בשעשועון טריויה בו המתמודדים נשלפים מהרחוב ואליו גם חוזרים עם כמה ג'ובות בכיס כאשר המונית מגיעה ליעדה. חלטורה כזו לא נראתה מאז ימי הלימוזינה של גיל ריבה, ואולי זה מה שעושה את התוכנית שונה – המתמודדים עצמם לא רואים בעצמם כאלופי טריוויה, ויותר קרובים לאדם הממוצע מהרחוב.

מנחה התוכנית הוא עידו רוזנבלום, והוא גם נהג המונית. זמן המשחק נקבע לפי אורך הנסיעה, או עד שהמתמודד או המתמודדים היושבים במונית עפים ממנה. מדובר בתוכנית טריוויה קלילה ללא יותר מידי מריחות זמן, ונראת כמו שילוב של "פספוסים" עם "הכספת", עם תפאורה מינימליסטית (תאורה צבעונית בתקרת המונית) יותר מאשר "לימוזינה".

מונית הכסף - תצלומסך

אני מתפלא שתוכנית כזו בכלל הצליחה להיכנס לפריים־טיים של ערוץ 2. 🙂

תכנית הבכורה – שבת, 19/5, ב־22:30 (הרגע הפסדתם. כנסו לאתר של קשת ותוכלו לצפות בתוכנית)
החל מה־30/5 – בימי ד'

5 תגובות בנושא “אין גבול לחלטורה — מונית הכסף, ערוץ 2”

  1. ואני דווקא אהבתי. תוכנית קלילה שלא דורשת יותר מדי מצידי ואני גם לא רוצה שתדרוש (חלאס קיץ וחם למי יש כוח לחשוב) והיא ללא ספק עדיפה על השופטת מרגול ששודרה באותה משבצת.

    באמת שאני לא יודע איך לא נמאס לכם עדיין כל הדרמות האיכותיות שממלאות את הטלויזיה שלנו רובן ככולן כבדות כאלה שדורשות צפייה מרוכזת ועוקבת. הגיע הזמן לשחרר קצת את החגורה לחתוך אבטיח ולהנות מעוד תוכנית ריקנית.

  2. כמה תוכניות משודרות במקביל שמרגול יושבת בהן על תקן השופטת? לגבי התוכנית שלה, הפרומו הפחיד אותי, וגרם לי להבין עד כמה אני משתוקק לא לראות את התוכנית הזו.

  3. זה לא תאורה, זה מסך LCD 😉
    אבל זאת תוכנית חמודה סה"כ ואני אומר, כל מה שנותן כסף לאנשים במדינה, למה לא

השאר תגובה