לרענן שקד אין אינטרנטים

רענן שקד לא מסמפט אנשים אינטרנטיים. רענן שקד גם לא אוהב אנשים שכותבים טוקבאקים. מישהו יכול בבקשה להסביר למיודענו כי מי שמחובר לאינטרנט הוא לא בהכרח אדם בודד?

זה משהו, האינטרנט הזהאנחנו לא דודו טופז; באינטרנט אנשים לא מהססים לנשוך את מי שמעליב אותם (גם דודו טופז נושך, אבל זה לא קשור). באינטרנט אנשים נפגעים שכשפוגעים בהם, אבל עלולים להחזיר חזרה במגרש שלהם.

רענן שקד לא מעודכןהדיבורים של אדון שקד נראים מגוחכים ומתאימים לאדם בא בימים שלא מצליח להתחבר כלל לתרבות ולחיים המודרניים. רגע, אולי הוא באמת זקן בן 100?

רענן שקד לא אוהב את אינטרנטיים, לא סובל את אי-מיול (שילוב מוזר בין email ל־emule?), אבל הוא מודה שהוא עובר על החוק ומוריד אלבומים שלמים מהאינטרנט.
רענן שקד לא אוהב טוקבקים, אבל בטור שלו ב־Ynet הוא לא היסס להודות גם למטקבקים ("נותר להודות רק לכם, שקראתם, למגיבני האינטרנט הדעתניים – אוהב את כולכם"). רני רהב אמר עליו בעבר ששקד הוא סוג של טוקבקיסט עם תעודת עיתונאי יש בזה משהו, אם אתה מנסה להתנגח כך ללא סיבה באלפי אנשים תמימים.

פוסט זה מורכב מדברים רבים שנאמרו על רענן שקד על־ידי אינטרנטיים. ככה זה כשאתה לא יכול ליחצ"ן את עצמך ברשת, ומשאיר לאחרים לדבר עליך מאחורי הגב. 🙂

3 תגובות בנושא “לרענן שקד אין אינטרנטים”

  1. טוב נו, הוא סתם מקשקש. האמת שמה שהוא כתב הצחיק אותי, כי זה אולי מוקצן מאד אבל יש בזה גם גרעין של אמת.

השאר תגובה