פוסט בהזמנה

כאשר אני כותב על משהו, אני צריך השראה. לפעמים זו מגיעה מאירוע אקטואלי כלשהו, לפעמים כתוצאה ממקרה אישי שלי, ולעיתים גם כתוצאה משאלות של אחרים שהגיעו אלי.

מעוניינים שאכתוב על משהו? יש סיכוי שאני יכול לסייע לכם בבעיה כלשהי? אתם מוזמנים לבקש!

(מסיבות טכניות, אני לא יכול לכתוב על דברים שאני לא בקיא בהם, לא אכתוב על דברים שלא מעניינים אותי או שאני לא מבין בהם, ולא אכתוב על דברים שעלולים לא לעניין אחרים, אבל אתם מוזמנים לנסות)

17 תגובות בנושא “פוסט בהזמנה”

 1. יכול להיות מעניין להשוות בין פיירפוקס על מערכות הפעלה שונות. אני שומע מדי פעם טענות שבלינוקס הוא איטי יותר מאשר בווינדווס, אבל אני לא רואה אף פעם מידע אמין בנושא.

 2. את האמת שחשבתי אולי להציע משהו אבל אז המשכתי לקרוא את הפוסט וראיתי שאין לך ממש חשק 🙂 סתםם… אני אחשוב על משהו
  אולי על ה Iphone המעפן של Apple?

 3. תכתוב פוסט על פטנטים במערכות הפעלה… (לדוגמא- כמו הפטנט שאם אתה שם את העכבר על כפתור הווליום ומגלגל את הגלגלת של העכבר הווליום משתנה בהתאם… או כל הדברים האלה שניתנים לגרירה וכו'…) 😀

 4. מיטל – זה היהאירוע חד פעמי. הפוסט אפילו לא מופיע בפיד.

  ומה זה הכתובת הדוא"ל הזו? הוטמייל?!

 5. יש לי גם אימייל בג'ימייל שאליו אני מחוברת רוב הזמן. לזה בהוטמייל אני נכנסת פעם בשבוע בערך…
  ד"א באיזה תחומים במחשבים אתה עוסק יותר? זה יעזור למקד באיזה פוסטים להציע לך. 🙂

 6. מיטל: תני לי לנחש – את משתמש בתיבה הזו במסנג'ר, כי לא ידעת שאפר להשתמש גם בכתובות אחרות.

 7. זה יותר בקטע של פתחתי אותה לפני מליון שנה ויש שם בעיקר דואר זבל(הכתובת עצמה אם תשים לב היא שילוב של שמות מהתקופה של קטנטנות/המורדים שזה היה הממ…מזמן וטוב שכך!)
  זה היה לפני שידעתי שMSN זה של מייקרוסופט…

 8. האמת שיש מצב…למרות שלא נראה לי. יש לי לינוקס במחשב משהו כמו 3 שנים אני חושבת, אבל עברתי להשתמש בו רק לפני שנה ומשהו.

 9. לי יש הוטמייל עוד מהתקופה לפני שמיקרוסופט קנו אותם והם היו המייל היחידי שעבד מהדפדפן. יכול להיות שזה היה ישום הרשת הראשון, או לפחות הראשון שהצליח לצבור קהל גדול. אני זוכר שהוא עבד טוב מאד יחסית לסטנדרטים של אותה תקופה. הבעיה היחידה היתה שמאז שמיקרוסופט קנו אותם הם קפאו ולא התפתחו.

 10. חזי: הוטמייל היה עובד טוב מהסיבה שהשרת הריץ Linux ו־Perl. ברגע שמייקרוסופט התחילו "לשפר" את האתר הוא הועבר לשרת IIS והפך לקוד ASP וכאן גם התחילו הצרות, אם כי נראה כי לאחרונה הוטמייל הפך להיות יישום רשת סביר שרץ טוב גם מפיירפוקס.

 11. באמת במהלך השנים חשתי בהתדרדרות, אבל משום מה יחסתי את זה לכך שהסטנדרטים שלי עלו בעקבות ההתרגלות ליאהו, ומאוחר יותר ג'ימייל.

השאר תגובה