בלוגפרנס, היום השני – סיכום היום

זיו קיטרו (המופע של) נתן הרצאה מרתקת על תהליכי יצירת פודקאסט, ועל התרומה של אתר icast לקיצור תהליכים בהעלאה לאוויר של פודקאסטים ווידיאוקאסטים. בלט בהיעדרו אפי "פ – פו – פ.עו"דקאסט" פוקס, שמסיבה כלשהי נעלם באמצע ההרצאה יחד עם כל אלפי כרטיסי ה-892 שלו.

לאחר מכן, עברנו למדשאה לקוקטייל סיום. נראה היה שמישהו דיברברקע ברמקול והקריא קרדיטים לכל האנשים שעמלו על הרמת הכנס, אלא שזה לא עניין אף-אחד ורוב הנוכחים היו ליחצ"ן את הבלוג שלהם ו/או להרים מיני -מפגש בלוגרים.
המדשאה היוותה מקום מצויין לשמוע בו על בלוגים ובלוגרים, ברמה גבוהה יותר מרוב ההרצאות. אתם באמת חושבים שלדבר על Microsoft Live Writer מצדיק הרצאה? לא שמעתי על שום הרצאה שהזכירה את המונח "ענן תגיות" (חוץ מהחולצות של המייקרוספטיים), RSS זרם כמו מים, ובכלל זה היה בין הפאנלים הבודדים שכל משתתפיו היו אלו שעובדים עם הטכנולוגיה ולא רק מדברים עליה מהצד.

בקטנה:

עובד מייקרוסופט מעלה תמונות לפליקר (בבעלות של יאהו), ומצלם אדם עם חולצה של פיירפוקס. מייקרוסופט מספקת עמדות אינטרנט וזוכה להתקנות רבות של פיירפוקס על ה־Vista (מישהו יודע כמה עמדות נשארו מחוסרות פיירפוקס?).

שרון גפן מעצב.נת יותר במציאות.

אגב עננים, לגדי שמשון יש עננה של הנעדרים מהתקשורת.

אילנה תמיר קטנה, אבל היא בסדר. בסוף נכנסת לאיזשהי הרצאה לאורך כל הכנס?

אומרים שמוסיף היה, אבל אפילו את יובל דרור כבר בקושי רואים.

פילי – השיחה שלנו נקטעה באמצע. צריך לחשוב על פורטל בלוגרים ברצינות.

שרית – וואו, אני עדיין לא מאמין שאת זכרת את זה. נראה לי שהדומיין שלך שוב פעם בצרות.

יהונתן – נראה לי ששכחת את אחיך הגדול בבית.

זהו כנראה הפוסט האחרון בנושא. מקווה שנהנתם.

4 תגובות בנושא “בלוגפרנס, היום השני – סיכום היום”

  1. פינגבאק: It's All About Causality

השאר תגובה