“הארץ” כבר לא לבד – גם ידיעות מתחילים לכתוב במהופך

נראה שידיעות אחרונות לא מפגרים בהרבה אחרי עיתון הארץ. גם במהדורה המודפסת של ynet (זה לא אמור להיות הפוך?) מישהו* שינה את הקידוד. “הארץ” כבר לא לבד - גם ידיעות מתחילים לכתוב במהופך

למי שמעוניין לקרוא את הכתבה, ניתן לקרוא גירסה מקוונת שלה ב־Ynet. אם אתם רוצים לקרוא את הגירסה המודפסת, תוציאו כמה שקלים מהכיס ולכו קנו עיתון.

נעים לכם לקרוא ידיעות עם קידודים שגויים? מעוניינים שאפשר יהיה לקרוא "הארץ" בצורה מקוונת בלי מעקפים מיותרים? תספרו להם על זה במייל online@haaretz.co.il (אפשר גם בטלפון באמצע השבוע).

קפטן הצילו! האתר מופיע לי הפוך בפיירפוקס! מה לעשות?


* לפני שמישהו יבוא ויקטול אותי – כן, שמעתי עד כמה תוכנות העימוד של העיתונים הגדולים מסורבלות, כן, אני מודע לעובדה ששגיאות הקלדה מופיעות מידי פעם בעיתון המודפס, וכן, אני מבין שבמקרה של "ידיעות אחרונות" מדובר במעידה חד פעמית.

11 תגובות בנושא ““הארץ” כבר לא לבד – גם ידיעות מתחילים לכתוב במהופך”

 1. אני צוחק בכל פעם מחדשכ שהארץ מפנים לתוסף של אפי . זה כמו שצה"ל היה שולח את תושבי שדרות לגאידמק שיפתור להם את הבעיות עם הקאסמים.

  רגע, בעצם זה בדיוק מה שקורה 😥

 2. הרבה יותר קל להפנות לתוסף שמישהו אחר כתב, גם ככה אני בספק שמספר הגולשים שיש להארץ משועלהבה מצדיק את הכסף שהם יצטרכו להוציא בשביל לעשות תיקון משלהם.

 3. BoR|S: אני לא יודע מתי בדקת, אבל התיקון הדרוש בעיתון "הארץ" איננו דורש פיתוח כלשהו אלא תיקון הגדרה שגויה בלבד. למעשה, הקוד יעבוד חלק אם הם לא יגדירו קידודים מיותרים לדף.

 4. חזי: זה הרבה יותר מורכב מזה. זה כמו שצה"ל לא יסייע לתושבי שדרות מהסיבה שנופלים אצלם קאסמים וזה מסוכן. לא הצלחתי להגיע לשום מקום מהכתובת שמופיעה בתשובה שלהם.

 5. תומררר יש מצב שאתה יודע HTML נכון? יופי 🙂
  האם אפשר בעורך של בלוגלי לבצע קישורים לטקסט מסויים בעמוד מסויים?
  משהו עם #id כמו שלכל תגובה, כך שהעמוד יפתח בידיוק על הטקסט שהגדרת ולא בתחילת העמוד.
  אם אפשר, איך?

  תודה על כל מקרה 😉

 6. לא הבנתי :\
  יש קישור ויש את הטקסט אליו אני רוצה לקשר.
  אשמח אם תוכל לכתוב את זה בשורה נפרדת כי זה נראה כאילו זה התמזג

 7. כן כן תודה הבנתי אותך, מה שעשיתי זה
  בטקסט אליו אני רוצה לקשר שמתי name="id"
  ובקישור אל הטקסט שמתי בסוף ה a href="LINK#id"
  וזה פעל 🙂
  שוב תודה !

השאר תגובה