סולמית אן. שלום.

מזה שנים שיש בעיה בקישורים של Ynet. קישורים היו נפתחים בחלונות חדשים. אז מה ההבדל בין הקישורים של Ynet לקישורים רגילים שמוגדרים להיפתח בחלונות חדשים? מישהו ב־Ynet חשב שזה מצחיק אם הוא יגדיר לקישורים להקפיץ את אתר היעד בחלון חדש, ולהגדיר את הדף הנוכחי על אותו הקישור. בשימוש רגיל לא ממש מבחינים בזה, אבל כאשר משתמשים בדפדפן מתקדם, שיודע לעבוד עם לשוניות, נתקלים בבעיות.

ובכן חברים, לא עוד. הקישורים ב־Ynet התחילו להיות ידידותיים לדפדפן, ואין שום בעיה לפתוח אותם בלשוניות חדשות גם בלי טריקים ומעקפים. אתם לא חולמים.

נכון לעתה רק ידיעות חדשות שמועלות לאתר זוכות לטיפול, בעוד הידיעות האחרות ממשיכות להופיע בצורה הישנה. אין ברשותי מידע, אך ייתכן מאד ולנצח הידיעות הישנות ימשיכו להופיע בצורה הייחודית לאתר. בהנחה והבעיה לא תחזור בקרוב, אפשר להתחיל להסיר את התוספות. 🙂

לקריאה נוספת:

משהו רע קורה לקישורים של Ynet – דואר חשמלי, מרץ 2004.
Halemo ערך בשנת 2004 מחקר מעמיק על מקור הבעיה, סמוך לזמן הופעתה לראשונה.

17 תגובות בנושא “סולמית אן. שלום.”

  1. יש תוספת לפיירפוקס שמתקנת את זה בשניה, על כל הכתבות. ואפילו אפשר לראות (בסטטוס-באר) לאיפה הלינק הולך להפנות אותך. מה צריך יותר מזה? 😉

  2. יואב: לא תוספת אלא מעקף. מעקף אמור להיות דבר זמני, והשאיפה שלנו היא להשתמש באפס מעקפים בשביל להתגבר על טיפשותם של אחרים. התיקון של ווינט מוריד לנו אחד נוסף מהרשימה.

    אם אתה מתעקש, רשימת התוספות למעקף באג ווינט נמצאות בפוסט, תחת הקישור "נתקלים בבעיות".

  3. אוו שלום שלום, באמת הגיע הזמן… שנים שרציתי לפנות ולומר להם שיש להם 10 שניות לסדר את זה לפני שאני מפרק להם את הצורה 🙂 סתם אבל זה היה באמת מעצבן אז תודה על הדיווח

  4. עכשיו הגיע הזמן ש-ynet יטפלו בבעיה השניה, ולדעתי גם היותר חמורה. בחלק גדול מהדפים שלהם המעבד טוחן 100% פעילות למשך זמן לא מוגבל. אני מדגיש שזה קורה למרות שהתקנתי AdBlock וגם RefreshBlocker, ושעד כמה שבדקתי התופעה מטרידה את כל הדפדפנים וכל מערכות ההפעלה. הדרך היחידה לקטוע את זה היא ללחוץ על esc וכך לעצור את התהליך האין סופי באופן ידני. למעשה מי שרוצה לעשות מבחן התחממות למעבד בזמן עבודה מאומצת, אני ממליץ לו להשתמש ב-ynet.

  5. חזי: לצערי אינני מצליח לשחזר את בעיית ההתחממות הגלובלית שתיארת, למרות שאני מאד מעוניין לאתר אצלם בעיות כאלה. יש מצב שאתה מכוון אותי לדברים קונקרטיים?
    (אפשר גם במסרים/מייל, יש לך את הכתובת שלי)

  6. חזי: בדקתי גם תחת אפיפני, אין שום הבדל בהתנהגות. למרות זאת, נראה כי בידיעות ישנות באתר הבעיה עדיין קיימת (קישורים רלוונטים בגוף הפוסט).

השאר תגובה