כסף קל!!111

כמה פעמים אפשר לקבל את הודעות זבל שמקורן בפרמידות? ישראלים הם ברובם אנשים אינטילגנטים אבל נוטים ליפול למלכודות פיננסיות בקלות. אם אין לכם סבלנות קפצו ישר לסוף להסקת המסקנות.

כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!!

5 דקות? היית רוצה שתוך חמש דקות יגיע אלי כסף. אם זה היה עובד ככה היית ממוטט את כלכלת העולם.

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.

ומה לגבי אנשים שיעשו ממך צחוק בפומבי? איך אתה מתכוון להתגונן בפניהם? בוא אני אגלה לך סוד קטן; כל עוד הדף נשאר פתוח על המסך ההודעה לא תמחק אם וכאשר ימחקו אותה מהאתר, אבל אתה לא חכם מספיק בשביל לדעת את זה, אז אנחנו נסלח לך.

לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"…"הכל תפוס"… תבוא בעוד חודש"… או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!… באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!

אוקיי, אז אתה גם ילד צעיר. חשבת ללכת לקניון ולעבוד בשטיפת מכוניות או משהו? פשוט אין לך הרבה מה לעשות אז החלטת לבזבז את זמננו בקריאת ניירות פיננסיים חסרי ערך? לך תעבוד בתור יועץ השקעות אם אתה כזה אינטיליגנט.

פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!

"מטורף" – אתה לא חזק בהבעה עצמית, נכון?

"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם…). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח…" הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא

היית נשמע אמין אם היית טורח לשנות את תוכן "המאמר" ולא להפיץ את אותו מאמר שקיבלת מפראייר אחר. ותלמד לפסק.

היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת… וזה עובד!!!

מלכודות? אין שום סיכוי שישראלי יתרום כסף לרווחת זולתו. גם אם זה יוכל לאפשר לו לקבל "כסף קל!!!111111".

בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

בדרך־כלל אני מתעלם מהודעות בסגנון זו, אבל השנאה וחוסר תשומת הלב מאחורי מכתב זה (העתק-הדבק? נו, באמת…) הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.

אם פוסט זה ישאר מספיק זמן ברשת, אני לא ארוויח, אבל אולי אראה פחות הודעות זבל במשך היום.

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה נכון?

להיות או לא להיות? זו השאלה!

וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.

צר לי, אבל אתה טועה. בשבוע יש 5.5 ימי עבודה, ואתה צריך להיות מאד מוכשר בשביל להספיק לקבל תמורה שתכסה את ההוצאות בפחות משבוע. הכנסה של 55,125 שקלים בפחות מחודש זו אכן הכנסה יפה, אבל אני מאד סקפטי שתצליח למצוא מעל אלף פראיירים חדשים בשלושה שבועות.

וגם אם זה היה נכון – 50,000 שקלים בשבוע במתכונת הזו שווה ערך ל־10,000 מטבעות של חמישה שקלים. 82 קילוגרם מטבעות בשבוע. אני רוצה לראות אותך ניגש לבנק כל שבוע עם כמות מטבעות כזאת.

וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ- (תיקלטו!!!) 210 אלף ₪ וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!

חישוב קל מראה שבשביל להגיע ל־210 אלף שקלים חדשים היית צריך להגיע לכמות של 42,000 פראיירים. בהתחשב בכך שהמכתב הנ"ל מסתובב ברשת העברית כבר כמה שנים, מישהו צריך לעשות פה הרבה כסף, וכולנו צריכים להיות מטומטמים מספיק בשביל לשלם כסף לאותו משחק פרמידה, ויותר מפעם אחד. זה לא קרה.

לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"
זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית. אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :

יש בארץ מספיק גופי צדקה שישמחו לקבל ממך "השקעה אפסית" של 30 שקלים, והפרי שהם יניבו מכך יהיה רב יותר מאשר לשחק במשחקי פרמידה חסרי בסיס כלכלי מוצק.

צעד ראשון: קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת. עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.

רשימת דיוור? מגניב! עכשיו נקבל ספאם גם מאנשים שעושים כסף על חשבונם של פראיירים תמימים.

מקור המכתב בחו"ל, ושם כנראה דובר על שטרות כסף. נייר כהה לא יעזור בהרבה למקרים של "מניעת גניבה דרך הדואר" שכן למטבע יש צורה ברורה ומוכרת, ונייר כהה לא יצליח לשנות את המצב הזה. אם כבר, עדיף לרפד אותו בספוג כלשהו.

מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:
1. שרית שירן
2. חגית באשרי
3. טל ליאני
4. מעיין טובלי
5. ענבל מאיר
6. איתי עודני

האהא! רשימת הפראיירים התורנים!

הסרתי את הכתובות של האנשים הנ"ל, אבל רק שתדעו שלפחות שתיים מהכתובות שהופיעו שם היו פגומות. יש פה סטודנט לכלכלה שמעוניין לעשות מחקר על מידת התפוצה של מכתב הפרמידה הזה באמצעות חיפוש בגוגל ובדיקה של שינויים ברשימת המשתתפים בין הגירסאות השונות?

צעד שני: הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4… וכו' ) והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.

כמה שמים שהישראלים מתחילים ישר בשלב השני בשביל לחסוך לעצמם את ההוצאה של 30 השקלים?

עד שלישי:
השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד…) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!

נטסקייפ? אינטרנט אקספלורר? אתם חיים בתקופת האבן. 500,000 פורומים? אין בארץ כמות כזאת של אתרים (במקור, אגב, דובר על 500,000 קבוצות דיון, אבל המרגם כנראה היה אידיוט).

ולהזכירכם, אנחנו מדברים פה על "שרות לגיטימי", זה לא ספאם. כן, בטח.

צעד רביעי:

שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!! כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

ובעברית, המכתב מגוחך. תשאירו אותו זהה בשביל שלאחרים יהיה קל לזהות אותו ולמחוק אותו בקלות, ואל תתקנו את השגיאות שבמכתב.

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!

אופס, שכחנו פרט קטן. ברגע שהשם שלכם יוצא מהרשימה לאחר שהוא הגיע למקום הראשון, אתם יוצאים מהמשחק ומפסיקים לקבל כסף.

מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים. 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!! אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!

מתוך וויקיפדיה:

משחקי פירמידה הם ייצוג למודל כלכלי שאינו בר קיימא, עקב רוויון שוק. התרשים הבא מראה איך משחקי הפירמידה הופכים בלתי אפשריים לקיום.

 

האנשים בתחתית הפירמידה יפסידו את כספם תמיד, ללא קשר לעומקה של הפירמידה. קל לראות שמספר האנשים בשורה התחתית של הפירמידה גדול תמיד מסכום האנשים בכל הקומות מעליו, לא תלות במספר הקומות. אם כל קומה חייבת לגייס 6 שורות מתחתיה, היחס בין מפסידים למרוויחים הוא בערך 5 ל-1, זאת אומרת כ-83% מסך כל המשקיעים יפסידו את כספם.

במציאות, הפירמידה לא תהיה מאוזנת לחלוטין, וחלק מהמשתתפים אולי יגייסו את מספר האנשים הדרוש, אך העקרונות נכונים. בצורה פשוטה – כאשר המזימה קורסת רוב המשתתפים יפסידו את כספם, ולפחות את חלקו. שאר המשתתפים יחזירו את ההשקעה או ירויחו רווחים זעומים, ורק אלו שנמצאים ממש בראש הפירמידה (אלו שהתחילו את המזימה) ירויחו סכום משמעותי.

זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים? אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.

הבנתי. מקור התרמית הזו הוא במשרדי רשות הדואר, שגוזרים קופון "מס רווח" בשווי של 1.5 שקלים עבור כל מעטפה, כלומר, רשות הדואר מרוויחה סכום של 20% מערך הרווח של כל משתתף. אם בשבוע השלישי כל משתתף מרוויח סכום של 50,000 שקלים, רשות הדואר מרוויחה מכל משתתף סכום של 10,000 שקל. אם לרשות הדואר היו סכומים כאלה, היא הייתה יכולה לממן תנאים טובים יותר לקלדניות.

ואל תשכחו לשלם לדוור שלכם תוספת סיכון. בשבוע השלישי הוא יסחוב לפחות 13.6 קילוגרם דואר רק בגלל משחקי הפרמידה שלכם.

מסקנה: צאו לי מהתיבה ולכו תחפשו את החברים שלכם!!!

10 תגובות בנושא “כסף קל!!111”

 1. נקודה למחשבה:
  נניח ואני מאמין לבולשיט הזה ושולח כסף.
  אני עכשיו צריך לפרסם את "הרעיון האדיר"
  יש בפני שתי אפשרויות:
  1. לכתוב במודעה שעדיין לא קיבלתי שקל, אבל אני אופטימי.
  2. לכתוב שקיבלתי חצי מליון שקל, לפני שכיסיתי את את העלויות של הבולים.
  לכן, לוגית, כיוון שחייבים להיות חדשים בעסק, חייבים להיות שקרנים בעסק.
  וכיוון שעוד לא נתקלתי במכתב מהסוג הראשון, סטטיטית אחוז השקרנים שווה או קרוב ל 100 אחוז.

 2. אותי תמיד מצחיק שהם שולחים פרסומות ל-SMS בחינם. בלינוקס אני יישמתי את זה ב- SMSer. ( http://smser.sourceforge.net

  אני רק מקווה שאתם לא חושבים שזה גם ספאם 🙂 הספאמרים החצופים האלה אפילו שלחו לי פוסטים בבלוג עקב הנושא.

 3. פירמידה, בפשטות, היא משחק סכום אפס. לא צריך להיות אשף על במתמטיקה או בכלכלה כדי להבין שאם יש ארבעה אנשים וכל אחד מהם נותן חמישה שקלים, אז יש עשרים שקלים. ולכן, כדי שמישהו ירוויח, צריך שמישהו יפסיד. ככה פשוט, בלי התפלפלויות מיותרות. הטריק הוא להיות בחלק העליון. הכשל הוא שאתה אף פעם לא יודע איפה החלק העליון.
  במקרה הספציפי הזה, זה אפילו לא משחק פירמידה, כיוון שזה לא משחק סכום אפס – אתה משלם לדואר עבור כל תעבורה, כך שזה יוצא משחק סכום שלילי.
  הקטע הממש מרשים בפירמידה הזו היא שהיא אפילו לא מתוחכמת דיה. פירמידות אחרות מבוססות על רשימות דיוור ופטנטים אחרים, שמחייבים את המצטרף החדש להשקיע כסף. כאן, איזו בעיה יש לי לקחת את תוכן הכתוב, להעתיק אותו לכמה פורומים שבא לי, ולשנות את השם בסוף לשמי? מה מונע ממני לשכור שבע תיבות דואר ולתת שבע כתובות שלי? למה אני צריך לשלוח מעטפה עם חמישה שקלים למישהו? בשביל ה"אינטגרציה"?

  הצד השני של הפירמידה זו אפנה שתופסת כאן חזק – השיווק הרשתי בראשותה של הרבלייף. שיווק רשמי הוא פירמידה. אתה קונה מוצר ומשכנע אחרים לקנות ממך את המוצר על מנת שישכנעו אחרים לקנות מהם את המוצר – בסופו של יום יש כאן טרנזאקציה אחת, רכישה של המוצר, והרבה מאד מתווכים, שכל אחד מהם גובה עמלה. לי זה נשמע כמו דרך נוראית למכור מוצר.

  והפתרון הוא פתרון קסם. קראתי עליו פעם באיזה פורום, שנוקה לחלוטין לאחר מכן מספאמרים כאלה. צא לרחוב, הרוג עכבר, כרות את ראשו ושלח לכל הכתובות ברשימה.

  ואגב, אפילו אם אתה יוצא בחלק העליון של הפירמידה, חצי מיליון שקל במטבעות של חמש זה מה זה ביץ'.

 4. למה בכלל צריך את הפתק של הוסף אותי לרשימת הדיוור?????
  מה זה שיקבל את הפתק יעשה איתו?
  פירמידה זה דבר מטומטם כמו שאלה שמעלי כתבו… והחלק הראשון של הודעת הפירמידה ממש ממש חופרררררררררר

 5. מה זה השטויות האלה??? המכתב הזה צודק ב 200 אחוז!!!!11
  שונא את השחצנים האלה שאומרים שאפשר לעשות כסף רק בעבודה קשה!!! מדבר מנסיון השיטה הזאת נכונה god demn..
  למשתכנעים האינטיליגנטיים באמת תעשו את תהליך זה דרך מכתב זה:
  כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!!

  כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהלי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים).

  לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן תשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא"… "אתה צעיר מדי"… "הכל תפוס"… "תבוא בעוד חודש"… או להיתקל בחברות כוח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!… באמת דרך לעשות כסף ובכיף!
  פשוט תקראו את זה מטורף כמה זה גאוני!!!

  מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח ו-6 בולים (אני כבר אסביר לכם…). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח…", הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.

  היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת… וזה עובד!!!

  בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

  אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.

  השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהתחלתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה נכון?
  וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח בסוף השבוע השני עשיתי 5000 ש"ח בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ- 50000 ש"ח.
  וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ש"ח.
  וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח + 6 הבולים!!!
  לתשומת לבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!

  זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ש"ח ו-6 בולים!(בוא נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית).

  אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :

  צעד ראשון:
  קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
  עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש"ח ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ש"ח. מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

  1)שחר צ'חנובר אבן גבירול 115 דירה 5 ת"א מיקוד 64047.
  2)דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047.
  3)הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 6/40 ביתר עלית, מיקוד 99879.
  4)שקד קרתא, אח"י אילת 47/2 כפר סבא, מיקוד 44513.
  5)עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה,מיקוד 60920.
  6)ליאב וקנין, רחוב לאון בלום 58 דירה 35, חיפה, מיקוד 33855.
  אילו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!

  צעד שני:
  הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר אחת), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4… וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.

  צעד שלישי:
  השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer, netscapeובאתרים כמו: msn, ynet, נענע,וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד…) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!

  צעד רביעי:
  שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!

  כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

  אך… בבקשה זכרו!

  התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת הלב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!!

  עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

  מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ש"ח עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח נוספים.
  343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני יעשה 12050 ש"ח!!!
  אוקי, עכשיו זה החלק הכיפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ש"ח, האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל-300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ש"ח עם השקעה מקורית של 30 ש"ח + 6 בולים!!!

  זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ש"ח אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ש"ח + 6 בולים?
  אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!

  הערות:

  אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים. אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ש"ח, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!

  אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!

  והכי חשוב!!!
  אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ש"ח וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ש"ח כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ- 200000 ש"ח.

  ושוב !
  הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.

  בהצלחה!

 6. אני רוצה לציין שקראתי את ההודעה הזו פעמים רבות בעבר,ורק עכשיו גיליתי כמה פשוט וגאוני זה ,קחו את ההזדמנות הזו עכשיו , ולא תתחרטו.

  שלום לכולם, השקעה של 10 דקות בקריאת המסמך זה יכולה להביא אתכם לשתי תוצאות:
  1. התוצאה הרעה תפסידו 30 שקל +6 בולים.
  2. התוצאה הטובה תרוויחו עשרות אלפי שקלים.

  וככה זה הולך:מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך משיטוטי ברשת נתקלתי במאמר זה במקרה,המאמר מספר על זה שאנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של 30 שקל + 6 בולים.המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה. "כן… בטח" הייתי סקפטית, אבל כמו רובנו הייתי גם סקרנית והמשכתי לקרוא,היה כתוב שם שאם אשלח 5 שקל לכל אחד מהשמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה אוכל לעשות הרבה כסף בזמן קצר מאוד.בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר-6- בתחתית רשימת הרשימות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון לפחות. (ברשת פורומים וכאלה) יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרות לשוק מאוד גדול מה שאומר הרבה יותר כסף. אין מלכודת זה עובד!!!!
  ושוב במקרה הגרוע, (ואין מצב כזה) כיוון שיש רק שפע מזה, תפסידו 30 שקל + 6 בולים מקסימום, אם תתייחסו ברצינות להצעה זו ותשאירו את חשדותיכם בצד בטוח כל אחד מאיתנו ירוויח, הסכמתי לקחת צ'אנס ולנסות את השיטה שהיא בהחלט גאונית ובעיקר מניבה המון כסף בכלום של השקעה, תוך 7 ימים אחרי שפעלתי ברצינות גמורה הגיע אלי בדואר 120 שקל חשבתי שזה יפסק בקרוב אבל להפתעתי בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 6000 שקל ובסוף השבוע השלישי יותר מ-35000 שקל וזה עדיין גדל עכשיו זה השבוע הרביעי עשיתי סכום- תקלטו טוב-150,000!!!! זה לא מתיחה ולא הונאה זה קל וחוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 שקל + 6 בולים- עכשיו עקבו טוב מאוד אחרי ההוראות הפשוטות שיפורטו למטה ותראו איך הכסף מגיע, התוכנית הזו נשארת מצליחה אך ורק בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה בבקשה מכם המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!!
  להלן 4 הצעדים: צעד 1. קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כך שלא יראה המטבע דרך המכתב) כתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר "בבקשה תכניס אותי לרשימת שלך" כתבו את שימכם והכתובה המדויקת עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 שקל ותכניסו אחד בתוך כל חתיכת נייר כך שהכסף לא יראה דרך המעטפה (רצוי להדביק את המטבע לנייר) שימו כל מטבע עטוף בפתק בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן, עכשיו צריכות להיות לכם 6 מעטפות סגורות בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל השם שלכם והכתובת ומטבע של 5 שקל מה שאתם עושים הוא לצור שרות. אתם שמקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה,
  שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות :

  1. מירב פלג הוד השרון ת.ד 1307
  2. מבשרת רצון רח' הראשונים 13 פתח תקווה ת.ד.-578
  3. רוי קריספיל רח אהרון פלדמן 1 לוד
  4. דודי פסח רח' מרכוס 14 תל אביב 69860
  5. שרית שירן בת-ים ת.ד 3496
  6.משה ביטון הגאון מוילנה 2/8הרצליה
  צעד 2. הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מספר 5. ו-5 נהייה 4…וכו') הוסיפו את שימכם כמספר 6 ברשימה.

  צעד 3. השתמשו ב- פורומים, וחפשו קבוצות דיון שונות (צ'אט, פורומים, קהילות, לוחות, הייד פארק ועוד) יש לפחות 5000,000 פורומים שונים.

  צעד 4. שנות את מה שאתם צריכים אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300 אבל זכרו ככול שאתם שולחים יותר תקבלו יותר מזומן!!! כמו כן שלחו לכל חברכם את המכתב המתוקן לאי מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע ,כדי לשלוח אותו טקסט אפשר לשמור על ידי "שמירה בשם" . לאחר מכן לגזור ולהדביק ב-word במסמך כאשר נכנסים לפורום מבצעים על ידי קליק ימני "העתק" של המסמך ששמרנו ו-"הדבק" על גבי הפורום . כל מה שנשאר זה להוסיף כותרת .ככל שמבצעים את הפעולה היא נהיית קלה יותר וכך ישנה אפשרות יותר ויותר . בבקשה זכרו! התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים , ועל ידי זהירות ותשומת לב למילוי ההוראות . הסתכלו על זה כך:אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך , והכסף שכה הרבה אנשים קבלו יעבור גם דרכיכם . אז כשכול מכתב מקבל התייחסות , והוראותיו מבוצעות בזהירות -6 אנשים יקבלו תמורה , עבור השתתפותם כמפתחי רשימה 5 שקל כל אחד , השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי כך כאשר שמכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקלים במזומן!!! הערות: -אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו – אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו 5 שקל גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה!!! אם אתם מנסים לרמות אנשים ע"י שליחת הודעות עם שימכם בלי לשלוח כסף לשאר האנשים ברשימה – לא תקבלו כמעט כסף כי אנשים לא יוסיפו אתכם לרשימות שלהם עכשיו נדון בשאלה- למה להשתתף?? מתוך 300 הודעות ששלחתם, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (זה אחוז מאוד נמוך) אז אני עושה 7$ עם השם שלי כמספר 6 ברשימה עכשיו כל אחד מאותם 7 אנשים ששלחו לי עכשיו 1$ ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 5 ברשימה. ורק 7 אנשים יענו להודעות של כל אחד מהמקוריים. זה עוד 49$ עבורי. עכשיו 49 אנשים אלה ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ברשימה. ורק 7 אנשים יענו עליהם אני יקבל 343$ נוספים. 343 אנשים אלו ישלחו מינימום 300 הודאות חדשות עם שמי כמספר 3 וכל אחד מהם יקבל 7 תגובות אני אעשה 2,401$ נוספים אוקי. עכשיו זה החלק הכייפי. כל אחד מ-2,401 האנשים האלה שולחים מינימום 300 הודאות עם שמי עם מספר 2 ברשימה וכל אחד מהם מקבל רק 7 תגובות זה הכניס לי 16,807$ האנשים ישלחו את ההודאות האלה ל-300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ברשימה ואם עדיין רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות יענו אני יקבל 117,649$ עם השקעה מקורית של 6$ + 6בולים בלבד!! זכרו!! כנות היא השיטה הטוב ביותר!! "אתם לא צריכים לרמות את הרעיון הבסיסי על מנת לעשות כסף! בהצלחה לכולם ובבקשה בבקשה תהיו הוגנים ותקבלו את הרווח הענקי מכך. שהוא טונות של כסף!! אם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות המופלאה והפשוטה הזו בשביל סיכון של 30 שקל + 6 בולים אני לא!!! אני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו. יכול להיות שראיתם הודאה כזו בעבר כי העסק עובד!!! אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף כדי לממש את שאיפותיכם ולעזור לכם ולכל הסובב אתכם הרעיון הוא גאוני חבל לכם על הזמן!!

  בהצלחהההההההההההה!

השאר תגובה