חוגגים פיירפוקס

פיירפוקס 3 עומד לצאת לאוויר העולם בזמן הקרוב, וזה הזמן לחגוג. הבעיה שלנו היא שקיימים משתמשים רבים בארץ אך רובם ככולם משתמשים שקטים ולא פעילים בקהילה העברית שלנו.

להלן שני אירועים שיתרחשו בקרוב –

יום ההורדות – מוזילה רוצים לשבור את שיא גינס בכמות ההורדות ביום אחד. בואו לעזור ולהיות חלק משיא עולם.

נכון לכתיבת פוסט זה בארץ נרשמו 549 אנשים. לשם השוואה, השכנים שלנו בדרום מחזיקים חצי מכמות הנרשמים שלנו (265 אנשים), 25 אנשים רשומים על הרשות הפלסטינאית, לבנון 92, ירדן 69, סוריה 38 והשכנים הכי קרובים למספר שלנו – אירן עם 399 נרשמים וטורקיה עם 1,404 נרשמים (שימו לב – אין התחשבות בגודל מדינות). מדינות אירופה נעות בין 1,000 נרשמים ל־11,378 בפולין, וארה"ב בראש עם מעל 37,000 נרשמים.

Download Day 2008

מסיבת פיירפוקס בארץ – בעבר, מסיבות פיירפוקס לא הצליחו במיוחד, אבל אנחנו עדיין אופטימיים ומקווים שהפעם נצליח. בואו למסיבת פיירפוקס בארץ!

למסיבה שלנו עדיין אין מקום, ואנחנו נעריך מאד אם מישהו יוכל לנדב לנו מקום שיוכל לארח אותנו, ו/או ספונסרים עם זיקה כלשהי לתחום. עדיפות למקום באזור תל־אביב ליום חמישי בערב. תאריך מדוייק יקבע בהמשך.

14 תגובות בנושא “חוגגים פיירפוקס”

 1. זה יעזור אם יקבע תאריך למסיבה. כרגע התאריך נקבע ל-2038 שעד אז לדעתי כבר נשתמש בפיירפוקס 10.0 לכל הפחות. בלי תאריך מסודר, אנשים לא יבואו.

  וכדאי גם ליחצן את זה באתרי חדשות קוד פתוח (וחדשות בכלל) ישראלים, ברשימות דיוור ובפורומים.

 2. שלומי פיש: אתה טועה. המסיבה מתוכננת כרגע ל־2028. ב־2038 מתוכננת מסיבה נוספת. 🙂

  וברצינות – הסיבה שלא נקבע מועד לאירוע היא שאנחנו צריכים לפני כן להתארגן על מקום ורשימת אנשים; אין לנו רצון לארגן אירוע בשביל שני אנשים.

  אני אעלה ידיעה בנושא בלינמגזין, נראה אם נקבל משם היענות גדולה יותר.

 3. הם בכלל לא הגזימו עם תאריך המסיבה..
  למה כל כך רחוק? או שרק צחקתם?

  תומר, תרגמתי שני באנרים, אתה מוזמן לחטוף אותם לבלוג אם בא לך.
  התגובה שלי אליך בבלוג

  הערה: תומר, יש לך כנראה בעיה עם ה- OpenID..
  כל כתובת שרושמים הוא מבקש ממני להתחבר למערכת..
  אני שולח את התגובה הפעם בלי הדבר הזה.

 4. שימי: מי זה "הם"? זה אנחנו, והתאריך לא יהיה 2028 (מסתדר לי טוב בלו"ז להקדים את זה ל־2027). אתה מתכוון להגיע? אם כן, תוסיף את עצמך לרשימה. ואם אתה רוצה לעזור, קרא בבקשה את הידיעה שפרסמתי בלינמגזין.

 5. אנשים תתחילו להגיב בכל האתרים הישראלים שמדווחים על השועל השלישי,

  אנשים משמיצים שם על ימין ועל שמאל, מהללים את MAXTHON שבחיים לא שמעתי עליו, ומבלבלים בשכל ש IE7 עדיף ויש דברים שחסרים בשועל

  לא מספיק לארגן מסיבה, צריך להילחם !!!

השאר תגובה