לוטונט, תפסיקו להתקשר אלי!

בחודשים האחרונים אני הולך וממעיט את כמות השיחות שאני מבצע במכשיר הסלולר. אמנם לא עשיתי צעד קיצוני והשארתי אותו בבית, ואני גם מסתובב עם המכשיר דולק רוב הזמן (למעט אירועים חריגים כגון טיסות או שנגמרת הסוללה כתוצאה מזמן רב ללא הטענה), אבל השימוש הראשי שלי במכשיר הוא בשביל לקבל הודעות זבל והטרדות שיווקיות. כמה פעמים צריך להסביר לחברה כלשהי שאינני מעוניין בהצעה השיווקית שלה? הרבה, מסתבר.

<השעה 14:38, שיחה ממספר 048722972, שאיננו מצוי בזכרון הטלפון הנייד>
אני: צהריים טובים.
היא: שלום, מדברת מלוטונט. יש לך שתי דקות עבורי?
אני: אפילו פחות…
היא: <מבולבלת ולא יודעת איך יוצאים מהמצב הזה. כנראה אין לה את התשובה הזו בתסריט>
היא: <עוברת למצב ברירת מחדל, הלקוח הסכים לשמוע את דבריה>
אני: דיברתם איתי מספר פעמים בעבר ואני ביקשתי שתפסיקו להתקשר אלי.
היא: כנראה התקשרו אליך מחברה אחרת. יש הרבה חברות ששמן מתחיל במילה "לוטו".
אני: לא. אתם התקשרתם אלי. אני בטוח.
היא: יש לנו הצעה מעולה בשבילך…
(מה זה?! היא מתפקדת גם בתור "שימור לקוחות"?)
אני: אני מעוניין שתוציאו אותי ממאגר השמות במחשב שלכם במיידי. לעומת זאת, אני לא מעוניין להשתתף בהגרלות לוטו, לא מכם ולא מאף־אחד אחר.
היא: אין בעיה, אנחנו לא נתקשר אליך יותר.
אני: כבר שמעתי מכם את ההבטחה הזו. לא עמדתם בהתחייבות. אני מתכוון לפרסם את זה באינטרנט.
אני: תודה ויום טוב.
היא: ממלמלת משהו.
<ניתוק>
סה"כ שיחה באורך של 50 שניות. מה שבטוח, זה היה פחות משתי דקות. 🙂

מה יהיה איתם? מתי כבר יפסיקו להציק לאזרחים תמימים שעובדים קשה בשביל להרוויח את לחמם? בשלב הבא – למצוא פתרון להזמנות לשדרוג המכשיר באורנג' (רמז – אני לא מתכוון לשדרג, למרות שהמכשיר שלי עתיק).

27 תגובות בנושא “לוטונט, תפסיקו להתקשר אלי!”

 1. שיהיה לך בהצלחה, זאת ממש חוצפה. לגרום לאנשים להקדיש 49.9 שניות יותר מאשר לספאם שמופיע בדוא"ל?!

  דרך אגב, עד כמה עתיק המכשיר שלך? יש פה הזדמנות לגבש מועדון.

 2. הי!

  1.
  אני נוהג לפתח שיחה על נושאים אחרים ולא קשורים ולבדוק כמה זמן אני מצליח להחזיק אותם על הקו – אולי תנסה להעביר אותם לפיירפוקס (באיזה דפדפן את משתמשת בכדי לקבל את המידע? הידעת שיש דפדפן טוב יותר?)
  ראה גם: http://www.xs4all.nl/~egbg/counterscript.html

  2.
  זה ישן?
  http://lh3.ggpht.com/udioron/SKcTOVxKH0I/AAAAAAAABE0/RCS8_t7mZOk/cellular.jpg

  אודי

 3. רגע, אתה רוצה שאני אשאיר אותם על הקו סתם? מה הרווח שלי מזה? אינטרס שלי שהם יתפנו כמה שיותר מהר, ואם לא היה את הקטע של הנימוס הייתי מנתק להם מיד אחרי שהם מזדהים.

  הטלפון לא ממש ישן, אבל אם תחליף לו פאנל הוא יהיה בובל'ה. 🙂

 4. החזקת פרטים שלך במאגר מידע בניגוד לרצונך היא עברה חמורה שגוררת עונשים משמעותיים.
  אם הטלפון שלך מאפשר זאת הקלט את השיחה עם בקשת המחיקה ופרטים מזהים של הטלפנית רבים ככל האפשר וכמובן עם זיהוי החברה.
  אם הטלפון שלך אינו מאפשר הקלטה תוכל להשתמש בדיבורית ולהקליט באמצעות רשמקול חיצוני.
  במקרה הצורך תוכל לבקש מהם להתקשר אליך "עוד מספר דקות" כדי שתוכל להערך להקלטה.

 5. קצת בעיה מבחינתי "להיערך להקלטה" כאשר מתקשרים אלי כאשר אני נמצא בעבודה והדבר היחידי שמעניין אותי הוא להיפטר מהמטרידים הטלפוניים.

  אני מודע לחוק, ובמרבית הפעמים אפילו מנסה להוציא את פרטי המאגר מהטלפונאי. במרבית המקרים הם לא מבינים מה אני רוצה מהם, ובמקרים ספורים הם טוענים שמדובר במאגר רשום אבל הם לא יודעים את הפרטים שלו. פעם אחת הבטיחו לי שיתקשרו שוב עם פרטי המאגר, אבל עד היום הם לא עשו זאת, ואני עדיין מחכה.

 6. מטרד אמיתי. לאחרונה אני חווה שלל טלפונים מוקלטים, סקרים, והודעות MMS טורדניות מאורנג' על מבצעים, שגם אחרי 4 שיחות מתישות עם שירות לקוחות שבכל אחת מהן הבטיחו לי שיפסיקו, זה המשיך.

  צריך לעבור למשכשירים ישנים יותר, שאפשר להשליך לים בשעת מצוקה ללא נזק אמיתי לכיס…

 7. אתם חבורה של בכיינים אל תשכח שגם היא מתפרנסת ובסך הכל היצע לך לפתוח את הדלת למזל שלך הגיב:

  אז אני מבין,אתה מנהל את העולם וקשה שמפרעים ,אבל אם באמת אתה מנומס כמו שציינת אז עשה טובה אל תשמיץ ,אנשים שכמוך שמנסים להתפרנס יפה נפש שכמוך.
  דרך אגב השיטה שלהם עובדת ,תבדוק לפני שאתה מדבר/כותב
  ממני אי שם בשרון

 8. אם "השיטה" שלהם הייתה עובדת כבר מזמן כולם היו ממלאים טפסים דרכם. עובדה שהאדונים הנכבדים לא יכלו אפילו להציג בפני נתונים המוכיחים את הרווח הצפוי האישי שלי.

  אני מבין שאתה תגובה מטעם?

 9. אני יכול להגיד לך תומר אני לא בעד טלפונים אבל אני עים החברה הזאת לוטונט כ4 חודשים וזכיתי ב30000 מה רע?כול השנה יעלה1188 וכבר זכיתי

 10. פעם היה לי מנוי בלוטונט , וכאשר המנוי נגמר התקשרו אליי מלוטונט , בהתחלה לא רציתי להמשיך , אבל הבחורה אמרה לי שכדאי להמשיך , והקשבתי לה , ואחרי חודש זכיתי ב 64,000

 11. לוטונט התקשרו אלי לפני מספר דקות בפעם האלף ממספר הטלפון 03-9004920. הם כנראה לא לומדים, ובאמת בלתי אפשרי לצאת מהמאגרים שלהם.

 12. תומר יקירי,

  זה מזמן כתבת וניסית בכל דרך להכפיש את שמה של לוטונט, זה בסדר אתה כועס כי הטרידו אותך, זה בסדר אתה צודק… הפריעו לך בזמן שאתה מנהל את כל העולם דרך הפלאפון "המשוכלל "שלך…
  תומר קיבלת תגובות ממספר אנשים אשר המנוי הזה מאד השתלם להם ובתוך זמן קצר…
  קיבלת סיפורים וסכומים אני הקדשתי יותר מ 50 שניות והבנתי שניתן לזכות…
  שאלת אם השיטה עובדת כבר כולם היו שולחים דרכם…. איך שולחים דרכם אם יש אנשים כמוך שלא מוכנים לשמוע ???
  אז תראה.. אני מאד מקווה שתגובתי זו תגיע אליך…
  חברת לוטונט מאז היוסדה ועד עצם היום הזה חילקה ללקוחותיה כבר כ 60 מיליון ש"ח.לך לצערי לא חילקו כי סרבת להקשיב, להצטרף, לפתוח חלון למזל…..
  בחברת לוטונט ישנם אלפיי לקוחות מרוצים ואף אחד.. תומר… אינו מוחזק בכח….
  ללוטונט יש לקוחות אשר רוצים, מבינים ומחליטים כי הם רוצים להיות מנויים בלוטונט…

  אז אתה לא מעונייין ?! זה בסדר … זה דוקא בסדר גמור וגם זכותך…

  אז תקשיב תומר… אנחנו לא מעונינים בך כלקוח.. ולא כדי שתגיד מי רוצה אותכם בכלל … אתה חייב להבין אנשים שלילים כמוך משרים אווירה לא טובה אווירה שלילית אז תשאר היכן שאתה ותשאיר אותנו היכן שאנחנו האווירה טובה ומיוחדת…

  תודה תומר שאתה לא איתנו….
  shsa2008@gmail.com

  1. אם אתם חושבים שלפרסם תגובות אוהדות אצל אנשים שמתנגדים לשירות שלכם – אתם טועים ובגדול. כרגע הדף הזה מופיע בדף הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל למילת המפתח "לוטונט" (די קרוב לידיעה בטמקא על תביעה שחטפתם. איך זה נגמר בסוף, דרך אגב?), והתגובה שלכם רק הזכירה לגוגל לאנדקס מחדש את הדף ואולי אפילו לקדם אותו עוד קצת במעלה התוצאות.

   באחת השיחות שלי איתכם המצאתם לי סכומי כסף אסטרונומיים שהלקוחות שלכם זכו בהם, ולכאורה גם הוכחתם כי עלות הרישום מחזירה את עצמה במחיר המנוי השנתי, מה שכמובן אינו נכון כי אם היה מתברר שזה המצב כולנו כבר היינו לקוחות שלכם כבר מזמן.

   חוץ מזה, עשית טעות מאד בסיסית. לא מלמדים בבית הספר לספאמרים שאסור לפרסם כתובת דואר אלקטרוני בפומבי כדי להימנע מקבלת ספאם לאותה הכתובת? לפחות אני יכול להיות רגוע שאתה לא מקבל ספאם בגללי – פרסמת אותה במקומות נוספים ברשת. שיהיה לך בהצלחה.

 13. ייתכן שלוטונט הגונים יותר מאירים( בואו ונניח כך, גם אם זה לא נכון.
  מאיפה יש להם החוצפה לצלצל למס' טלפון חסוי ולומר שהיה להם את נתוניי.

  מה גם שהספיק נסיון עם חהרת לוטובול שלא אמרה כי מדובר בהתחייבות לחצי שנה ורק אחרי הקלטת השיחות עימם " באו לקראתי " וויתרו על 3 חודשי התחייבות.

  מבחינתי , ברגע שאחד נגוע בזה , השאר בבחינת חשודים.

  היום ההגרלה! בהצלחה לכולם, בדוכן זה יהיה יותר זול.

 14. הגרלות הפיס היא למעשה מס הכנסה ועושק לאירגון מושחת , לאלה שלא יודעים הסתברות בסיסית
  לוטונט הוא גירסה עוד יותר גרועה של אותו העניין
  היות והיא רק גורעת בתוכלת הזכיה שבמילא שלילית מול ההשקעה
  התרדות טלפוניות שלהם הם חוצפה שיווקית

 15. התקשרו אליי היום מלוטונט למרות שביקשתי בפירוש (מספר רב של פעמים) להוריד אותי מהמאגר שלהם (שלא ברור מאיפה הושג). אם אני מצליח להקליט אותם, למי אני יכול לפנות? משטרה? בית משפט? מי מטפל בעניין הזה?

 16. הי! אני חדשה בלוטונט כבר חודשיים הנציגה שדיברה איתי לא הסבירה לי שאני מקבלת 50 אחוז במנוי קבוצתי, בדיוק זכיתי בשני הגרלות אז פשוט התקשרתי לשאול על הכסף והיא אמרה שלא זכיתי אמרתי לה שבדקתי את המספרים ואני יודעת שזכיתי עד עכשיו לא קיבלתי שקל, אני ממש מרגישה פריירית שנרשמתי.

 17. אני בטוחה שמי שכתב שהוא זכה הוא בעצם נציג של לוטונט. ואני מאד מאמינה שחברת לוטונט משחקת עם אנשים.

  1. אני בטוח שמי שכתב את שתי ההודעות הקודמות (נילי, דין) הוא אותו אדם בדיוק שמסיבה לא ברורה כותב בלשון נקבה ומחליף שם בין הודעה להודעה.

  1. גם אותי הם מטרידים. הבעיה העיקרית היא שהם לא מוכנים לספר מאיזה מאגר הם לקחו את שמי כדי שאני בעצמי אוכל להסיר אותו משם. מנוולים.

   1. אין להם מאגר שאפשר להסתמך עליו, ולנו אין שום דרך לגשת לאותו מאגר. מה שכן אפשר לעשות הוא לבקש את פרטיהם המלאים, להודיע להם באופן חד משמעי שעליהם להסיר אותנו מהמאגרים שלהם ולהפסיק להטריד אותנו, ולהזכיר להם שבהתאם לתיקון לחוק הבזק באפשרותנו להגיש תביע נגדם אם הם ימשיכו בנוהג ההטרדות. רצוי גם להקליט את השיחות עמם אבל לא חובה.

 18. תומר היקר …
  מאחר ולאחרונה הגעתי אל האתר שלך וראיתי את התגובה הבלתי פרופרוציונאלית לנושא המדובר ולכן הרגשתי צורך לצאת כנגדך וכנגד אנשים קטנים וקטנונים מסוגך . ברצוני להזכיר לך שבמדינת ישראל חוק הגנת הפרטיות ממזמן עבר תהפוכות ושינוים משמעותים כמו כן כל אדם היום חשוף לכל סוג של מדיה בין אם היא טלפונית ובין אם היא אינטרנטית ולכן אינך יכול לטעון אף טענה בהקשר זה , בנוסף עצם הפנייה אליך לא מהווה אף עבירה בשום נושא שהוא ולכן אינך רשאי לטעון טענות אלה . בשורה התחתונה גם אם קשה לך " להעניק " 40 שניות מזמנך "היקר" הייתי נותן לך נתון למחשבה מאחורי כל חברת טלמרקטינג באשר היא נמצא מוכרן והוא עושה את עבודתו נאמנה לחברה שבה הוא עובד אתה גרמתה לעוול כנגד החברה שלא בצדק כי באותה המידה יכולת לפנות לגורמים בחברה בבקשה להסירך מהמאגר באופן סופי ולוודא זאת ולא לפעול בדרכים נלוזות ( רוב הסיכוים שלא הבנת את המילה נלוזות לכן אני אסביר : נלוזות = לא ישר, עקום , חורג מהדרך המקובלת , פסול. ) ועכשיו למחשבות שעוברות לך בראש ברגע זה : לא אני לא עובד בחברה , לא אני לא מכיר אף אחד שקשור לשם וכן אכפת לי כי הייתי מנוי בחברה מתחרה שלא אזכיר את שמה וכן הרווחתי כסף ולכן כואב לי לראות אנשים קטנים בעלי דעות קטנות וצרות אופקים , לא יהרוג אותך לענות לטלפון ולהגיד תודה אני לא מעוניין באותה המידה , בנימה זאת אני אאחל לך חג פסח שמח וכשר ואני מציע לך לטפל בבעיות האישיות שלך לפני שתפתח תפה על אחרים "הגמל לא רואה את הדבשת שלו "

  1. משהו לא מסתדר לי עם התגובה שלך. אתה נוזף בי על כך שהעזתי לכתוב משוב שלילי על חברה שפגעה בי, אבל מציין שאינך קשור אליהם. קטנוניות? אולי, אבל שים לב שמי שהעלה מהאוב רשומה עתיקה שכבר כולנו שכחנו ממנו לא היה אני אלא אתה…

השאר תגובה