נענע10 עושים סלקציה בכניסה

הרבה רעש היה בתקופה האחרונה על העיצוב המחודש של אתר נענע ועל אנשים שהיו צריכים לעבור טיפולי עיניים כתוצאה מכך. לי, אישית, יש בעיה אחרת עם אתר "נענע10" שכנראה אני בין היחידים שמתלוננים.

יום אחד לפני חודשים מספר אני מנסה להיכנס לאתר ישרא-בלוג ומגלה שאינני מסוגל לעשות זאת. מישהו באמצע הדרך כנראה אוכל את הפאקטות ומונע ממני גישה. ניסיתי על מחשב אחר – אין שינוי, ניסיתי על דפדפן אחר – לא עזר, ניסיתי על מערכת הפעלה אחרת – שום דבר. לעומת זאת, ברגע שאני מתחבר דרך חיבור אחר לאינטרנט – הכל עובד כשורה, ואצלי רק ישראבלוג נחסם. (ממש כמו בימים ההם בהם שני מודמי חיוג מסויימים היו מסרבים לסיים את תהליך לחיצת הידיים בניהם)

חשבתי שזה רק אני, והתברר לי שאני לא לבד. ישנם אנשים נוספים עם בעיות דומות בהתחברות אל אותו אתר.

שאלתי, ביקשתי, התחננתי. יצרתי אפילו קשר עם אנשים מבפנים, והעברתי אליהם את רישום הפקטות שהעברתי. אחרי התכתבות כלשהי עימם, והתערבות אנשים נוספים שלהם בנושא נמצא הפתרון בדמות משהו בקונפיגורציה של השרת, ולאחר שינוי שהם ביצעו בשרת התאפשרה הגישה אליהם.

nana10 is inaccessible

ואז זה קרה – לא רק שהאתר נחסם שוב, מרבית אתרי נענע נועלים אותנו בחוץ ולא מאפשרים לנו להיכנס אליהם מזה כשבועיים. לעבוד דרך פרוקסי זה לא הפתרון, ואתר שלא מקשיב למשתמשים שלו כנראה איננו אתר שישאר עימנו זמן רב. חבל, בדיוק היה כתוב בדה מרקר שכמות הכניסות לאתר שלהם הייתה במגמת עלייה בחודש יולי…

9 תגובות בנושא “נענע10 עושים סלקציה בכניסה”

 1. בתור "חובב נענע" חשוב לי לציין כי לא הפסדת כלום… פיצויים ישלחו דרך ynet 🙂

  בדרך כלל שאתה מסתכל על אתרים לאורך זמן אתה רואה את מידת ההתקדמות והשיפור של האתר.
  בנענע המצב הפוך וחבל שכך
  אני יכול להגיד לך שבשנים 2002-2004 נענע היה דף הבית שלי
  כיום אני בכלל לא נכנס אליו, בגלל שהעיצוב מזוויע , בגלל שגם התוכן ממש לא משהו (אגב, אני חושב שהפוסטים של הבלוגרים יכולים ללמד את החבר'ה בננע הרבה דברים..)

  בכל אופן, לא פספסת

 2. עודד – בדיוק. הם חוסמים פקטות למשתמשים מסויימים. לא מדובר כאן על בעיות תאימות בדפדפנים (כאן הם עושים עבודה נפלאה!), אלא בעיות גישה למשתמשים מסויימים.

 3. גם אני ממאוכזבי נענע.
  אבל אצלי זה לא כזה סיפור לעזוב אותם כמו אצל משתמשים אחרים.כולה גלשתי בפורום מסויים באתר,שכעת גם ככה נטש אותם לפלטפורמת פורומים חלופית וחופשית יותר,אז אני את הסיפור עם נענע סיימתי.
  וטובה שעה אחת קודם 🙂

 4. אין לי הרבה מה לפרט מכיוון שאינני מכיר את הסיפור המלא מקרוב. אני רק יודע שהאתר החדש של נענע עשה הרבה בעיות והוחלט להעביר את הפורום (מדע בדיוני ופנטסיה) לפלטפורמה חדשה (אג'נדה). מבחינתי ברגע שנענע "התחדשו" הפסקתי לגלוש אצלהם,מה גם שאת התוכן שכבר כן רציתי לצרוך דרכם (בעיקר וידאו זורם) לא יכולתי תחת פיירפוקס בלינוקס אז עזבתי אותם ואני לא יכול להגיד שחסר לי משהוא מהם. כרגע.
  את התוכן שלי אני צורך במקום אחר 🙂

 5. היי תומר,
  לפני כמה זמן חסמו אותי גם כן בפורומים מסויימים (ללא סיבה) ויש עוד אתר מסויים שחסום ע"י השרתים הישראליים.
  שאלתי חבר קרוב מה אפשר לעשות הוא הביא לי את האתר הזה: http://www.unblocked.org
  אינני מבין גדול, אך מה שהבנתי זה שהאתר בעצם משנה את הכתובת שממנה אתה מגיע לכתובת של שרת בארה"ב, משהו כמו פורוקסי, רק שאתה לא צריך להגדיר כלום.
  פשוט להיכנס לאתר להכניס את הכתובת המבוקשת והכל עובד כרגיל.

  נתי

השאר תגובה