רק היום – Crossover Pro בחינם

Crossover הינה גירסה מתקדמת יותר של Wine, שמתיימרת להריץ טוב יותר תוכנות ווינדוס על לינוקס ומק. כאמצעי לקידום מכירות, חברת CodeWeaver מציעים רשיונות ל־Crossover Pro בחינם (ל־Linux ו־Mac) למי שיספיק להירשם עוד היום.

לפרטים הרשמה והורדה – http://lameduck.codeweavers.com/free

We are giving away all of our software for free on Tuesday, October 28th, 2008. This is a fully working, fully supported copy of either CrossOver Mac Professional, or CrossOver Linux Professional. No hooks, tricks, timebombs, or gimmicks: it's the real deal.

האתר שלהם כרגע למטה (תודות ל־digg) כך שלא ניתן להשלים את ההרשמה, אבל הם מבטיחים שמי שיבקש מספר סידורי יוכל להשלים את ההרשמה גם ב־48 השעות שלאחר המבצע.

12 תגובות בנושא “רק היום – Crossover Pro בחינם”

  1. אגב, הסיבה שבגללה הם עושים את זה, כך לפחות לפי האתר שלהם, היא שמחיר הדלק ירד אל מתחת ל 2.7 דולר לגלון או משהו כזה. יותר מדולר מאז שנה שעברה

  2. בתגובה לחזי: משום שבוש הוא "ברווז צולע" (lame duck) שלא הולך להיבחר שוב (מן הסתם), החברה הכריזה שאם בוש יגשים "הישג" אחד מתוך רשימה שהכינו, זאת כל עוד הוא בשלטון, הם יעניקו את הרשיונות חינם ליום.

  3. טוב…

    כי אני לא קיבלתי מהם קוד, אבל קבלתי תוך שעה מההרשמה הודעת פישינג מאיזה אתר. מכיוון שזאת פעם ראשונה שאני מקבל הודעת פישינג, ואני לא מקבל כמעט דואר זבל (מכתב לחודש בערך), חשדתי באתר. נקווה שחשדתי בכשרים.

השאר תגובה