בחזרה לקנדה

במהלך שהותי בכנס FOSDEM לפני מספר חודשים, בעודנו לוגמים בירה מקומית בפאב (מי שמכיר אותי יודע שאני לא בדיוק שתיין), אחד מהמשתתפים סיפר לנו שמתוכנן בקיץ מפגש של מוזילה בקנדה ושנתכנן את לוח הזמנים שלנו בהתאם. האמת שעד עתה לא כתבתי הרבה רשמים מ־FOSDEM, פשוט כי הפוסט המסכם את הכנס נגנז מפאת אורכו, וגם לאחר שפיצלתי אותו לארבעה פוסטים נפרדים (אחד לכל יום) הוא היה הרבה יותר מידי ארוך. אתמול התברר לי סופית שהוא לא סתם היה שיכור מבירה, אלא דיבר אמת, ובתיבת הדואר האלקטרוני שלי נחת מידע על האירוע.

בפעם הקודמת שהייתי בקנדה, זה היה במסגרת Mozilla Summit 2008, שנערך לפני שנתיים ב־Whistler, British Columbia. בפעם הקודמת יצא שנותרו לי כ־24 שעות לשיטוטים בעיר הגדולה לפני שתפסתי את המטוס חזרה לארץ, במהלכן הספקתי בעיקר להקיף את פארק סטאנלי ולצפות במופע זיקוקים שנערך באותו הערב על שפת הים. בהזמנה שקיבלתי נכתב כי לינה במלונות המוסדרים תעלה לי בין 119$ ל־229$ ללילה (!), ולמרות זאת אני מניח שקיימים מלונות זולים בהרבה שיציעו חדר נקי עם מיטה ומים זורמים בברז. זה הרגע בו אני מנצל אתכם קוראי היקרים – מישהו בקיא באזור וונקובר (או טורונטו, אני מניח שאוכל להאריך את השהות שלי שם במסגרת טיסת המשך) לטובת טיולים באזורים אלו? המלצות על אכסניות זולות ואיכותיות? רעיונות למקומות שרצוי לבקר בהם?

בפעם הקודמת שטסתי לשם ניסיתי לחפש המלצות בפורומים שונים ברשת, וזכיתי להתעלמות מרגיזה. בשנתיים האחרונות התכנים בשפה העברית התרבו וכאשר מנסים למצוא מידע מועיל באתר "למטייל" לדוגמה מקבלים כל־כך הרבה אינפורמציה שקשה להפיק ממנה משהו מועיל במסגרת הזמן המוגבל שעומד לרשותי.

2 תגובות בנושא “בחזרה לקנדה”

 1. כמה המלצות בונקובר:
  1.granville island שזה מעין מרכז קניות פתוח מאוד נחמד לטייל בו.
  2. יש את האזור שנקרא gas lamps שאלו הם כמה רחובות נחמדים לסיור בהם.
  3. יש את מסעדת the elbow room באמצע הדאונטאון שהיא דיינר אמריקאי סטנדרטי, אך הבעלים עושים את המקום למצחיק ומיוחד. נמצא ב-560 Davie St, Vancouver
  4. בונקובר יש מעין sea world שהוא אחד הגדולים בעולם, ושווה מאוד ללכת אליו.
  5. ניתן לקחת מעבורת לויקטוריה ולעשות יום של טיול שם, אולי ללכת לגני בוצ'רט.

  תהנה.

 2. בס"ד…
  בהתחשב בעובדה שהמים שם חינם סביר להניח שכל אכסניה תספק לך מים זורמים 😉

השאר תגובה