מפגש מוזילה במזרח אירופה

בסוף השבוע הבא, אלא אם הר נוסף יתחיל לעשן באיסלנד או שיתרחש אירוע בלתי צפוי אחר, אני מתכנן לקפוץ לביקור קצר בבולגריה, למפגש של פעילי מוזילה ממדינות האזור (בעקרון זה מפגש של מדינות הבלקן, אבל נראה שהגבולות הורחבו קצת לאחרונה). מטרות המפגש הן לשפר קהילות מקומיות במדינות האזור, להרחיב את הקהילות ולגייס אנשים נוספים לפרויקטים השונים, לשפר את שיתופי הפעולה בין הגורמים השונים וכו', ומכסה בערך את כל אותן הפעילויות שאנחנו עושים בארץ או לפחות מעוניינים לבצע.

למספר אנשים שעוקבים אחרי באופן קבוע יש בטן מלאה על תפקוד מוזילה בסיטואציות מסויימות, על בחירת כלי העבודה, על קביעת עדיפויות וכו', ואני אשמח אם הם יוכלו להעלות אותם על הכתב (ביקשתי את זה עוד בהזדמנות הראשונה שהעלתם את הנושאים הללו מולי, זוכרים?), וגם אשמח לקבל רעיונות והצעות כיצד אנחנו צריכים לשפר את הפעילות של הקהילה המקומית שלנו בארץ.

חשוב להזכיר – אינני מעוניין בתלונות אלא בהצעות. רצוי שהעצות יכללו מידע מפורט כיצד ניתן לתקן את הדורש תיקון ושהמציע ינדב את עצמו לסיוע במשימה. בכל זאת, מדובר בפרויקט קוד פתוח, ועל כולנו לפעול בהתאם.

אני מתכנן לשפץ קצת את המצגת שהצגתי במפגש שלנו בחודש שעבר ולהציג אותה בפני חברינו, כך שהם יוכלו לקבל מושג לגבי המצב שלנו בארץ. אני אשתדל לעדכן מהכנס כאן או בטוויטר אם וכאשר יהיו עדכונים מעניינים מהכנס. אני אשוב לארץ ביום שני לפנות בוקר; בכל זאת, צריך להספיק להגיע גם ללימודים…

6 תגובות בנושא “מפגש מוזילה במזרח אירופה”

  1. אני מבין שהבנת שהפוסט מופנה בין היתר אליך, אבל כנראה שלא הבנת את הבקשה עצמה. כבר הסברתי לאלכסנדרו את הבעיות שנתקלנו בהן עם Narro לפני זמן רב, אבל זה לא טוב כמו אנשים נוספים שיתלוננו על בעיות דומות ויציעו עבורן פתרונות. בזמנו סיכמנו שאתה תכתוב משהו בתור משתמש בתוכנה ונעביר אותו אליו; מה יצא מזה? ☺

    1. א. Gen שאל אותך משהו לפני יומיים ולא טרחת להגיב.
     ב. הבעיה היא לא לתרגם מחרוזות שכבר תורגמו, אלא שמסך ה־Review מציג רשימה של מחרוזות שלא כוללות תרגום שאושר, בעוד שאתה מעוניין לשנות מידי פעם מחרוזות קיימות ואת אלו קשה מאד לאתר, במיוחד לאור העובדה שיש עד מחרוזת אחת שמאושרת וכמות לא ידועה של מחרוזות נוספות; כולל גרסאות קודמות של המחרוזת וכו'.

     1. א. עניתי, אבל יש שם מנהל סדיסט שמאשר פרסום רק כעבור מספר ימים.

      ב. זה לא ברור ממה שכתבתי בתחילה? בכל מקרה, אתה אמור להכיר את מסך ה־review ולא אני, אבל אולי אתה רוצה לתת לי הרשאות. (או שכבר יש לי ואני מפספס משהו?)

 1. אינני מתכנתת,אך אשמח אם הגרסא החדשה תהיה מהירה יותר מבחינת טעינת דפים.
  בכל אופן,בהצלחה לך.

השאר תגובה