השוואת מחירי שמות מתחם ישראלים

בכל פעם שאני נדרש לחדש רישום שמות המתחם שברשותי, אני מגיע למצב בו אני מוצא את עצמי מתלבט שוב ושוב באיזה רשם לבחור, ונאלץ לעבור מחדש על רשימת הרשמים של איגוד האינטרנט כדי לבחור בזה הזול ביותר שגם מציע שירות סביר.

ברשת ישנם מספר אנשים שהרכיבו רשימות השוואת מחירים, אבל במבט חטוף נראה כי אלו לא טורחים לעדכן אותן על בסיס קבוע, מה שגורם לכך שחלק מהרשמים אינם מופיעים ברשימות אלו ואחרים שמציגים מחירים לא עדכניים. כדי להתגבר על בעיה זו, הרכבתי רשימה משלי, שניתן לעדכן אותה בקלות באמצעות עריכת הדף והצעת עדכונים ב־GitHub.

במהלך הרכבת הרשימה נתקלתי במספר דברים מעניינים. למשל רשם שמות מתחם שמציג בדף הראשי של האתר שלו הצעה מפתה לרישום שמות מתחם במחיר מפתה של 49₪ בתוספת מע"מ.מחיר מפתה לחידוש שמות מתחם בגלקום… אלא שלחיצה על כפתור ההזמנה מראה שהמבצע לא בתוקף כבר די הרבה זמן.מבצע מטורף בגלקום שכלל אינו בתוקףאדם אקראי שיצפה באתר שלהם עשוי לחשוב שמדובר ברשם אטרקטיבי, אלא שקריאת האותיות הקטנות מראה אחרת. היה חשוב לי לזהות את אותם המקרים ולהעדיף להציג למשתמשים את המחירים כפי שהם בפועל, שהרי בהחלט מדובר פה בהטעיה, וגם אם מדובר על טעות בתוכן דף המידע בלבד, הרי שהדבר רומז אולי על הכושר הטכני והניהולי של אותה חברה והלקוח יעדיף אולי לבחור ברשם חלופי (אגב, למרות שהם כותבים שהמחירים שלהם "ללא תחרות" הם לא הזולים ביותר ברשימה).

טבלת השוואת מחירי הרישום שהכנתי נמצאת כאן. אשמח לקבל הצעות לשינויים ושיפורים.

 

 

4 תגובות בנושא “השוואת מחירי שמות מתחם ישראלים”

 1. כדאי להוסיף מידע על ממשק הניהול. ממשקי הניהול של הדומיינים הישראלים נעים בין זוועה לסביר וכדאי לקחת את זה בחשבון בקניית דומיין.

 2. היי תומר!
  בלוג נהדר, פוסט נהדר! תודה

  שאלה:
  האם אתה מכיר שאחד מרשמי שמות הדומיינים האלו מאפשר גם כשירות כלול במחיר הפנייה של אימיילים לכתובת מסויימת? לדוגמה, כל מייל שישלח לכל שם @MYDOMAIN.CO.IL יגיע ל nisim@gmail.com ?

  אני פשוט שואל, כי לדוגמה, הרשם האמריקאי godaddy מאפשר את זה.

  לחלופין, אם אתה מכיר חברה כלשהי שמספקת את השירות הזה בזול, אשמח לשמוע. תודה

  1. בדרך כלל תוכל למצוא שירות העברת הודעות דואר אלקטרוני או תיבות אצל חברת האירוח של האתר שלך. להערכתי אתה מקבל שירות זה מחברת godaddy לא מפאת רישום שם מתחם אצלם אלא כי אתה גם משתמש בשירות אירוח האתרים שלהם.

  2. אתה יכול לפתוח תיבת דוא״ל תחת הדומיין שלך ולהפנות ממנה את ההודעות לאן שתרצה.
   zoho נותנים עד 5 תיבות דוא״ל בחינם.

השאר תגובה